Zjazdovky v Nemecku – ľahké, stredné a ťažké (km)

Lyžiarske strediskoĽahké zjazdovky
modré
(km)
Stredné zjazdovky
červené
(km)
Ťažké zjazdovky
čierne
(km)
Zjazdovky spolu
(km)
Alpspitz / Edelsberg - Nesselwang6208
Balderschwang15,914,210,941
Bernau - Hofeck - Köpfle2,54,507
Brauneck / Lenggries3,520,76,530,7
Braunlage / Wurmberg101,30,912,2
Buronlifte Wertach4,42,317,7
Feldberg Liftverbund12,210,35,928,4
Fellhorn - Kanzelwand1420236
Fichtelberg - Oberwiesenthal6,86,12,615,5
Garmisch-Classic12181040
Grosser Arber4,73,43,811,9
Hochgratbahn Oberstaufen - Steibis
Holzhau11,802,8
Hündle10,17,30,618
Imbergbahn & Ski-Arena Steibis656,617,6
Kampen wandseilbahn / Aschau im Chiemgau0505
Mittag Skicenter1629
Mittenwald - Kranzberg67215
Nebelhorn / Oberstdorf2,85,1512,9
Oberaudorf Hocheck3418
Oberjoch Bad Hindelang624232
Ofterschwang4,69,22,716,5
Postwiese - Neuastenberg33,41,68
Reit im Winkl2020242
Riedbergerhorn - Grasgehren2,58,5011
Sankt Englmar8,51,70,510,7
Skiliftkarussell Winterberg14121,527,5
Söllereck - Höllwies / Oberstdorf7,95,40,714
Spitzingsee - Tegernsee1,78,24,314,2
St. Andreasberg - Matthias-Schmidt-Berg1,20,61,83,6
Sudelfeld - Bayrischzell818,74,831,5
Todtnauberg3,49,3012,7
Wendelstein - Brannenburg074,211,2
Willingen79016
Zugspitze413017

Aktualizacja / Last update: 21.10.2026 · dane / data: skiresort.info, strony ośrodków / resort websites

Privacy Policy