Zjazdovky v Taliansku – ľahké, stredné a ťažké (km)

Lyžiarske strediskoĽahké zjazdovky modré (km)Stredné zjazdovky červené (km)Ťažké zjazdovky čierne (km)Zjazdovky spolu (km)
Adamello Ski 246016100
Alagna298914132
Alpe Cermis Cavalese 109524
Alpe del Nevegal140,55,5
Alpe di Siusi2446373
Alta Badia74479130
Alta Valtellina51117,736,4205,1
Aprica26,915,47,750
Bardonecchia54388100
Bormio16221250
Cervino7522027322
Civetta 2836872
Cortina d´Ampezzo455916120
Courmayeur1621,5441,5
Folgaria Lavarone Luserna 37,532,5474
Folgarida Marilleva507233155
Funivie Pinzolo Spa507233155
Gitschberg-Jochtal18,527,29,355
Klausberg19,414,36,840,5
Kronplatz603629125
Limone Piemonte7281752
Livigno326320115
Macugnaga722,1332,1
Madonna di Campiglio507233155
Monte Bondone4,813118,8
Monterosa Ski298914132
Paganella Ski1325240
Pfelders59418
Pila1151870
Plose Brixen19,59,513,542,5
Ponte di Legno Temu246016100
Ratschings Jaufen5,621,60,928,1
Ravascletto Zoncolan911,1424,1
Rittner Horn82,62,413
Rosskopf Sterzing613120
San Domenico5,712,814,132,6
San Martino di Castrozza16321260
Santa Caterina Valfurva 1,415,53,620,5
Schnalstal10181442
Schöneben2930665
Schwemmalm6,315,45,727,4
Sextner Dolomiten40,437,68,486,4
Ski Center Latemar9,332,86,949
Skigebiet Reinswald317222
Speikboden22,8135,741,5
Südtirol Skiarena (Ortler Skiarena)195,325982,5536,8
Sulden19,512,97,840,2
Val di Fassa (Fassatal)47,19620,6163,7
Val di Fiemme33,752,415,9102
Val Gardena Gröden5210821181
Next

Aktualizacja / Last update: 21.10.2026 · dane / data: skiresort.info, strony ośrodków / resort websites

Privacy Policy