Zjazdovky v Rakúsku – ľahké, stredné a ťažké (km)

Lyžiarske strediskoĽahké zjazdovky modré (km)Stredné zjazdovky červené (km)Ťažké zjazdovky čierne (km)Zjazdovky spolu (km)
Abtenau im Lammertal4,41,639
Achensee13,931,3752,2
Almenwelt LOFER3212246
Alpbachtal32,152,912,797,7
Alpbachtal Wildschönau32,152,912,797,7
Ankogel2,85512,8
Annaberg82,5212,5
Annaberg Dachstein West1533351
Axamer Lizum7,215,917,640,7
Bad Gastein30,849,32,682,7
Bad Hofgastein30,849,32,682,7
Bad Kleinkirchheim11848103
Bergbahnen See1025,5742,5
Bergeralm9,510,5929
Berwang18,515,41,435,3
Biberwier Marienberg7,33,7011
Brandnertal2323,31,347,6
Christlum616527
Dachstein West1533351
Damüls 29,9441,975,8
Diedamskopf 1318940
Dorfgastein Grossarltal31351,567,5
Ehrwalder Almbahn187,5227,5
Ellmau SkiWelt11512139275
Fageralm9,34,9014,2
Fanningberg11,15,87,124
Fieberbrunn14011218270
Filzmoos910120
Flachau3482,14120
Fügen Spieljoch5,8122,720,5
Gaaler Lifte 3,540,58
Galsterbergalm5,27,80,513,5
Galtür6251243
Gapfohl Laterns815427
Gargellen19,27,1329,3
Gerlitzen9376,952,9
Glungezer6,515,5123
Going SkiWelt11512139275
Goldeck10,96,86,724,4
Grebenzen St Lambrecht2,910,80,314
Grossglockner Resort Kals Matrei8,525,5640
Hauser Kaibling46,468,38,3123
Heiligenblut Grossglockner2034155
Hinterstoder Höss12189,939,9
Hintertux17,235,111,764
Hochkar5,610,82,819,2
Hochrindl Sirnitz5,411,43,820,6
Hochwurzen / Schladming46,468,38,3123
Hochzeiger Pitztal 15,227,81154
Hochzillertal Hochfügen 38,337,713,189,1
Next

Aktualizacja / Last update: 21.10.2026 · dane / data: skiresort.info, strony ośrodków / resort websites

Privacy Policy